Pludmales volejbola treniņi sievietēm

Sieviešu pludmales volejbola treniņi ir pieprasītākie no visiem treniņiem. Ne velti mūsu treneri strādā pie tā, lai dalībnieču izaugsme būtu jūtama jau pēc pirmajiem mēnešiem. Treniņu grupas ir sadalītas 3 līmeņos.

Pieejams bezmaksas parkings un bērnu laukumiņš.

Amatieru līmenis A grupa un B grupa.
Pēc spēka līdzvērtīgs sadalījums. Šajās grupās trenējas dāmas ar amatieru sacensību pieredzi un gatavojas sacensībām vasaras sezonā. Treniņu laikā tiek slīpēta pludmales volejbola tehnika un komandas spēļu taktika.

Ar priekšzināšanām C grupa.
C grupā trenējas dāmas, kuras ir iepriekš hobija līmenī spēlējušas pludmales vai klasisko volejbolu. Treniņu laikā tiek attīstīta pludmales volejbola tehnika un padziļināti apgūti dažādi spēles elementi un izkārtojumi.

Iesācējas D grupa.
Iesācēju grupā trenējas dāmas, kuras ir šad un tad uzspēlējušas pludmales volejbolu vai arī redzējušas kā izskatās un gribējušas pamēģināt. Treniņu laikā tiek apgūti pludmales volejbola tehnikas pamatelementi un veidota spēles izpratne.

Visās grupās tiek ievērots viens pamatprincips – līdzvērtīgas treniņu dalībnieces.
Redzot treniņu dalībnieču attīstību, treneri “paaugstina” dalībnieces uz spēcīgākām grupām. Ja kādā grupā ir vairāk dalībnieču, tad tiek veidota jauna grupa.

Vienā treniņu grupā darbojas 8-10 dalībnieces.

ĀRKĀRTAS SITUĀCIJAS LAIKĀ TRENIŅI NENOTIEK!!

1x treniņa apmeklējums

Sievietēm
12
Treniņš
Norēķinoties izvēlētā treniņa dienā

1x treniņa apmeklējums

Sievietēm
10
Treniņš
Veicot priekšapmaksu par treniņiem

3x treniņi nedēļā

abonements
90
Mēnesī
Ar priekšapmaksu par mēnesi

Piesakies treniņiem atstājot savus kontaktus zemāk!